| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή για την κατασκευή κάλυψης μπουκαλιού με ένεση |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | MPA 148 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 180-470 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 70KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 5 κομμάτια |
| Σχήμα αριθ. | ABLB100 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7Kw |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Υλικό προϊόντων | Πλαστικό |
|---|---|
| Προϊόν | πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Κοιλότητα | Ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα, μια ή περισσότερες, ενιαίος/οικογένεια |
| Δρομέας | Καυτός κρύος δρομέας δρομέων \ |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |