| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 10 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 700 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Παραγωγή HDPE | 110 kg/h |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Ισχύς κινητήρα εξωθητή (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας καλουπιού (Ύψος) (mm) | 420 χλστ |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα, Φ |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| ανώτατο ύψος προϊόντων | 50200mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 50-1000ml |
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Σχήμα | Μηχανή μολύβδου με ένεση σε ένα βήμα |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, κινητήρα |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE , ABS, PVC, PE, EVA, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB70II |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Ρουλεμάν, μηχανή, PLC, μηχανή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, πολυστυρόλιο, PP |