| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Μετά την υπηρεσία εγγύησης | Ηλεκτρονική υποστήριξη |
|---|---|
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Ένα χρόνο |
| Ονομα | Δοκιμαστής διαρροών |
| Λέξη -κλειδί | αυτόματο δοκιμαστή διαρροής |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
| Τύπος μηχανών | Μηχανή σχήματος χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Παραγωγή | HDPE μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Υλικό | PE, PP, PVC, PA… |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |
| Κατάλληλο υλικό | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Και |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος | 200ml/500ml |
| Δυναμικό παραγωγής | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Μέγεθος | 4.09x3.68x2.57 ((M) |
| Βάρος | 8.2t |