| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Δύναμη στερέωσης | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Διάστημα μεταξύ του φραγμού δεσμών | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Κτύπημα πλακών στερέωσης | 435mm |
| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Όνομα προϊόντων | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Δείγματα | Στείλετε σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Product Name | Injection Molding Machine |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |