| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή για την κατασκευή κάλυψης μπουκαλιού με ένεση |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | MPA 148 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 180-470 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 70KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 5 κομμάτια |
| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Χρόνος παράδοσης | 40~45 εργάσιμες ημέρες |
| Ζωή φορμών | 50,0000-5,000,000shots |
| Τυποποιημένο συστατικό | DME, Hasco, JIS κ.λπ. |
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, installatio τομέων |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 g/s |
| διάμετρος βιδών | 45 χιλ. |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 460 εκατ. ³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 415 γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 188 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 140 g/s |
| Διάμετρος βιδών | 85 ΚΚ |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 2418 εκατ. ³ |
| ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΕ'Ν ΒΑΡΟΣ | 2200 Γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 167 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 482 g/s |
| Διάμετρος βιδών | 85 ΚΚ |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 2418 εκατ. ³ |
| ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΕ'Ν ΒΑΡΟΣ | 2200 Γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 167 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 482 g/s |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση έγχυσης | 160 MPa |
| Πάχος καλουπιού | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |