| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 150 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 380 χιλ. |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD150 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1000 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πακέτο μεταφοράς | συσκευασία με ταινία |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Προδιαγραφές | ABLB65I |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη στερέωσης | 2300 KN |
|---|---|
| Βάρος εγχύσεων | 1006g (PET) |
| Διάστημα μεταξύ του φραγμού δεσμών | 520*520mm |
| Πάχος φορμών | 200~530mm |
| Κτύπημα πλακών στερέωσης | 475mm |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 660 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 760 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 439 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 554 χιλιοστά |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 554 χιλιοστά |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 215 |