| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| sutiable | μπουκάλι 20L 25L |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Φόρμα | μια κοιλότητα |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB70II |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 10 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 700 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 30 kw |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου | 180pcs/h |
| Διάμετρος βίδας | 75 χιλιοστά |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |