| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 55 KW |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 30 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 60 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 30 KW |