| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή χύτευσης με ένεση μπουκαλιών με κυλίνδρους |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Valqua |
| Ηλεκτρονικοί κυβερνήτες | Ιταλία Gefran |
| Εφαρμογή | Dropper ματιών, μπουκάλι ιατρικής, χημικό μπουκάλι |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 200PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120L |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |