| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Διάμετρος βιδών | 56 χιλ. |
|---|---|
| Όγκος λήψης (θεωρητικό) | 788 εκατ. ³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 709 γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 178 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 210 g/s |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 630 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 600 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 543 |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑΣ | Κινεζική και αγγλική επιτροπή λειτουργίας |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, installatio τομέων |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 g/s |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή για την κατασκευή κάλυψης μπουκαλιού με ένεση |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | MPA 148 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 180-470 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 70KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 5 κομμάτια |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Δύναμη στερέωσης | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Διάστημα μεταξύ του φραγμού δεσμών | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Κτύπημα πλακών στερέωσης | 435mm |