| Δύναμη στερέωσης | 2300 KN |
|---|---|
| Βάρος εγχύσεων | 1006g (PET) |
| Διάστημα μεταξύ του φραγμού δεσμών | 520*520mm |
| Πάχος φορμών | 200~530mm |
| Κτύπημα πλακών στερέωσης | 475mm |
| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Όγκος | 100ML-300L |
|---|---|
| Χρήση | μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
| κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Ζωή του μούχλας | περισσότερες από 1.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 720 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 720 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 378 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, Πολυστυρένιο, PE, LDPE |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 554 χιλιοστά |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 55 χιλιοστά |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |