| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών της PET |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Ο Jerry μπορεί μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |