| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όγκος μπουκαλιού ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εργαστήρια επισκευής μηχανημάτων |
| Βασικά συστατικά | Κινητήρας, PLC |
| Τύπος | Τυποποίηση με φούσκωμα |
| Αποδόσεις | 600 BPH |
|---|---|
| Σκουπίδια | 1 κοιλότητα |
| Τετάρτη | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Διάσταση (η) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500 κιλά |
| Παραγωγή | 800bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| Τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500kg |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, Μπουκάλι λαδιού |
|---|---|
| Αυτόματο | Πλήρως αυτόματο |
| Τεχνική Υπηρεσία | 24 ώρες/365 ημέρες σε απευθείας σύνδεση |
| Ελεγχόμενη από | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος καλουπώματος | Festo |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| Τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| ελεγχόμενος κοντά | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος σχηματοποίησης | FESTO |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | HDPE |
| Λέξεις κλειδί | Αυτόματη μηχανή σχήματος χτυπήματος εξώθησης |