| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |
| Βοηθητικό εξοπλισμό | Βοηθάμε τους πελάτες να αγοράσουν διάσημο μάρκα βοηθητικά μηχανήματα |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |
| Βοηθητικό εξοπλισμό | Βοηθάμε τους πελάτες να αγοράσουν διάσημο μάρκα βοηθητικά μηχανήματα |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 5 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 2 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Κοίλος όγκος μερών | 10~30L |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 1 μ ³ /min |
| Χρόνος κύκλου | 21.6 s |
|---|---|
| Παραγωγή | 16000 κομμάτια την ημέρα. |
| Σχεδιασμός στρωμάτων | Σχεδιασμός διπλού στρώματος |
| Υλικό φορμών | P20, 2316, S136H, Αλουμίνιο με βαμβάκι βηρυλίου. |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| Τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| ελεγχόμενος κοντά | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος σχηματοποίησης | FESTO |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Κατάσταση | νέος |
|---|---|
| Αυτόματο | Ναί |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Δυναμικό | 380V/3PH/50Hz |