| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Ισχύς κινητήρα αντλίας λαδιού | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5,7 KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 2 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Μέγιστο μέγεθος καλούπιας | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 1200 λίτρα |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE/HMWHDPE |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42 kW |
| Δύναμη σύσφιξης | 2200KN |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |