| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Αριθμός σταθμών | Διπλάσιο ή ενιαίος |
|---|---|
| Βάρος μηχανών | 5.5T |
| Όρος | Νέος |
| Λιμένας εξαγωγής | Σαγκάη |
| Δύναμη (W) | 28.5kw |