| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 180PCS/h |
| Διάμετρος βίδες | 75 χιλιοστά |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22KW |
| Έξοδος HDPE | 100kg/h |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 2 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
|---|---|
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |