| Διαμορφώστε το αριθ. | DMB1000L |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1100 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπ |
| Βάρος | σαν διαταγή |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | ABLD150 |
|---|---|
| Μέγ. Όγκος προϊόντος | 1000 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
|---|---|
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 18kW |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 900 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 1.2 μ ³ /min |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| ΟΡΟΣ | Νέος |
|---|---|
| αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Διάμετρος βιδών | 80mm |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |