| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 140 ΚΚ |
|---|---|
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 250 μιλ. |
| Διάσταση (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Τύπος μάρκετινγκ | Συνηθισμένο προϊόν |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |