| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 8 λίτρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 200pcs/h |
| Όρος | Νέος |
| διάμετρος βιδών | 75mm |
| Λιμένας εξαγωγής | Σαγκάη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Ροή του νερού | 100L/min |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |