| Προϊόντα | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινά μπουκάλια σαμπουάν αναγκών. |
|---|---|
| Κοίλος όγκος μερών | 5ml σε 1L |
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Μετά την εγγύηση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
|---|---|
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Δοκιμαστής διαρροής |
| Κλειστή λέξη | αυτόματο δοκιμαστή διαρροής |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Πίεση εμφύσησης | 0,6 MPa |
| Εγκεφαλικό μούχλας | 170-520 χλστ |
| Δύναμη σύσφιξης | 80 κ.κ |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι PET, βάζο, κουτάκια... |
|---|---|
| Τύπος καλουπώματος εμφύσησης | Χύτευση με έγχυση και τέντωμα |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του πελάτη |
| Κατάσταση | νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Μέγιστη ένταση | 5L |
| Ροή νερού | 100L/min |