| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Μέγιστη διάμετρος προϊόντος | 50150mm |
|---|---|
| Πίεση εγχύσεων | 25-280MPa |
| Ταχύτητα εγχύσεων | 0-200mm/s |
| Δύναμη θέρμανσης | 7-15KW |
| Όγκος εγχύσεων | 2-100 cm3 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |