| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Κοίλος όγκος μερών | 10~30L |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 1 μ ³ /min |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |