| LDistance μεταξύ των φραγμών δεσμών | 510*510 χιλ. |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, installatio τομέων |
| Αναλογία βιδών L/D | 22.8 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 200 g/s |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Χρόνος παράδοσης | 40~45 εργάσιμες ημέρες |
| Ζωή φορμών | 50,0000-5,000,000shots |
| Τυποποιημένο συστατικό | DME, Hasco, JIS κ.λπ. |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Χρόνος παράδοσης | 40~45 εργάσιμες ημέρες |
| Ζωή φορμών | 50,0000-5,000,000shots |
| Τυποποιημένο συστατικό | DME, Hasco, JIS κ.λπ. |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD120 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 150 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 380 χιλ. |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγ. Όγκος προϊόντος | 150 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 380 χιλ. |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18,5 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD150 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1000 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD120 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκαμπτη κατασκευή |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα, Φ |
| Κατανάλωση νερού | 150 λ/λ |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |