| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, HDPE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος | Ναι |
| Εφαρμογή | Dropper ματιών, μπουκάλι ιατρικής, χημικό μπουκάλι |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Σταθμός | Τρία σε ένας |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 1L |
| Υλικό Sutiable | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διάμετρος βιδών | 85 ΚΚ |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 2418 εκατ. ³ |
| ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΕ'Ν ΒΑΡΟΣ | 2200 Γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 167 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 482 g/s |
| Διάμετρος βιδών | 56 χιλ. |
|---|---|
| Όγκος λήψης (θεωρητικό) | 788 εκατ. ³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 709 γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 178 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 210 g/s |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32PCS |
| Ισχύς σωλήνα φωτός | 1.25kw |
| Τροποποίηση μηχανής εμβολιασμού | Μηχανή εμβολιασμού PET για την κατασκευή προμορφών |
|---|---|
| Πίεση ένεσης | 160 MPa |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 280-710 mm |
| Τόνωση εκτοξευτή | 3280KN |
| Αριθμός συστημάτων εκτίναξης | 13 τεμάχια |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Βάρος (κλ) | 6 κλ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Τρόφιμα & εργοστασίων, τροφίμων & ποτών ποτών καταστήματα, άλλο, Λ |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, εργαλείο, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, βίδα |
| Δύναμη συστημάτων εκτίναξης (kN) | kN 70 |