| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 520mm |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 520mm |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 270 |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | HDPE , PE, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, υπερπόντια κεντρική διαθέσιμη, τηλεοπτι |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | 380V |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Αποδόσεις | 600 BPH |
|---|---|
| Σκουπίδια | 1 κοιλότητα |
| Τετάρτη | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Διάσταση (η) | 1.6*0.6*1.5 |
| Βάρος | 500 κιλά |