| Γύρισμα | 76 χιλ. |
|---|---|
| Μέγεθος βολής | 1766 cm³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 1590 γ |
| πίεση ένεσης | MPA 158 |
| Ποσοστό ένεσης | 398 g/s |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 300 |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 360 |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 270 |
| Παραγωγή | 600bph |
|---|---|
| Φόρμα | 1 κοιλότητα |
| τάση | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Διάσταση (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| βάρος | 500KG |
| Βάρος (κλ) | 6 κλ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Τρόφιμα & εργοστασίων, τροφίμων & ποτών ποτών καταστήματα, άλλο, Λ |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, εργαλείο, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, βίδα |
| Δύναμη συστημάτων εκτίναξης (kN) | kN 70 |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | - Ναι, ναι. |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |
| Μέγιστο μέγεθος καλούπιας | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 1200 λίτρα |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE/HMWHDPE |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42 kW |
| Δύναμη σύσφιξης | 2200KN |
| Διάμετρος βιδών | 85 ΚΚ |
|---|---|
| Πυροβοληθείς όγκος (θεωρητικός) | 2418 εκατ. ³ |
| ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΕ'Ν ΒΑΡΟΣ | 2200 Γ |
| Πίεση εγχύσεων | MPA 167 |
| Ποσοστό εγχύσεων | 482 g/s |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | 12 μήνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλια |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί |
| Λέξη κλειδί | μηχανή συνελεύσεων |
| Πλεονέκτημα | εύκολος έλεγχος |
| Μετά από την υπηρεσία πωλήσεων | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά μπουκάλια |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη |
| Λέξη κλειδί | μηχανή παραγεμίσματος |
| Πλεονέκτημα | εκτός από την αποδοτικότητα |