| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| Τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| ελεγχόμενος κοντά | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος σχηματοποίησης | FESTO |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| Τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| ελεγχόμενος κοντά | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος σχηματοποίησης | FESTO |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |