| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη | 380V/3Ph/50Hz |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | Φυσώντας μηχανή μπουκαλιών της PET |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |