| Χρόνος κύκλου | 21.6 s |
|---|---|
| Παραγωγή | 16000 κομμάτια την ημέρα. |
| Σχεδιασμός στρωμάτων | Σχεδιασμός διπλού στρώματος |
| Υλικό φορμών | P20, 2316, S136H, Αλουμίνιο με βαμβάκι βηρυλίου. |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Αυτόματος | ναι |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 24 μήνες |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PP, HDPE, PVC |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, ιατρικός, καλλυντικό, φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρης-αυτοκίνητο, σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Όνομα | Αυτόματη φυσώντας μηχανή, καυτή μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών πώλησης αυτόματ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυστρωματική προς τα κάτω πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP, PVC |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |