| Διάμετρος βίδες | 40 χιλιοστά |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδες | 20.5:1 |
| Ταχύτητα βιδώματος | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα έγχυσης | 238cm3 |
| Πίεση ένεσης | 174Mpa |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
|---|---|
| αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| Τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| ελεγχόμενος κοντά | PLC |
| Κύλινδρος κλεισίματος και ανοίγματος σχηματοποίησης | FESTO |
| Αυτόματος | ναι |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 24 μήνες |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PP, HDPE, PVC |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, ιατρικός, καλλυντικό, φυτοφάρμακα |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρης-αυτοκίνητο, σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Όνομα | Αυτόματη φυσώντας μηχανή, καυτή μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών πώλησης αυτόματ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυστρωματική προς τα κάτω πλαστική μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εγχύσεων μπουκαλιών |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP, PVC |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη | 380V/3Ph/50Hz |