| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD150 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1000 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Βάρος (κλ) | 6 κλ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Τρόφιμα & εργοστασίων, τροφίμων & ποτών ποτών καταστήματα, άλλο, Λ |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, εργαλείο, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, βίδα |
| Δύναμη συστημάτων εκτίναξης (kN) | kN 70 |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Μη-αυτοματοποιημένος |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βασικά συστατικά | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάμετρος βίδες | 40 χιλιοστά |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδες | 20.5:1 |
| Ταχύτητα βιδώματος | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα έγχυσης | 238cm3 |
| Πίεση ένεσης | 174Mpa |