| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 180PCS/h |
| Διάμετρος βίδες | 75 χιλιοστά |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22KW |
| Έξοδος HDPE | 100kg/h |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE, PP, PVC, PETG, ABS, EAV |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |