| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διάμετρος βιδών (χιλ.) | 75 χιλ. |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματος |
| Ισχύς θέρμανσης με βίδα (kW) | 7 KW |
| Μέγεθος πλάκας καλουπιού (Πλάτος) (mm) | 380 χιλ. |
| Πίεση αέρα (MPA) | 0,6 MPA |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 180PCS/h |
| Διάμετρος βίδες | 75 χιλιοστά |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22KW |
| Έξοδος HDPE | 100kg/h |