| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 30 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 60 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 30 KW |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Ακρίβεια | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, κινητήρα |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE , ABS, PVC, PE, EVA, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |