| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Οδηγίες παρεχόμενες | Οδηγίες στα κινέζικα και αγγλικά |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Αν απαιτείται |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | κανένας |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Τύπος μηχανών | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Κατάλληλο προϊόν | 10-30L HDPE/PP ο Stackable Jerry μπορεί |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 30KW |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 130 kg/h |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |