| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 200PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 8 λίτρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 200pcs/h |
| Όρος | Νέος |
| διάμετρος βιδών | 75mm |
| Λιμένας εξαγωγής | Σαγκάη |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίζω | Κραματοποιημένος χάλυβας υψηλής ποιότητας, κεντρική τροφοδοσία |
| μηχανή εξωθητών | Κινητήρας Siemens 30 kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Διαμορφώστε το αριθ. | BSM65 |
|---|---|
| ΣΤΑΘΜΟΣ | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |