| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
|---|---|
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, PE, PC, CP, COC |
| Όρος | Νέος |
| Υλικό προϊόντων | Χάλυβας, αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν | Φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Κοιλότητα | Ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 300 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 120 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 33 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 132 KW |