| Διάσταση (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 78kn |
| δύναμη (KW) | 25kw |
| Βάρος (κλ) | 4 κλ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Προδιαγραφή | DSB80-12L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 12L |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB70II |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Η πραγματική ποσότητα εγχύσεων (CP) | 225g (CP)/8Oz |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 12L |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Προδιαγραφή | DSB80-12L |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
|---|---|
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 14,1 KW |
| Παραγωγή (kg/h) | 70 kg/h |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο Υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Ικανότητα παραγωγής | 400~450 PCS/H |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |