| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Όγκος προϊόντων | Μικρά πλαστικά εμπορευματοκιβώτια μπουκαλιών από 5ml to1L |
|---|---|
| Λογότυπο που προσαρμόζεται | Το χρώμα εμφάνισης λογότυπων και μηχανών μπορεί να προσαρμοστεί |
| Βοηθητικός εξοπλισμός | Βοηθάμε τους πελάτες για να αγοράσουμε τα διάσημα βοηθητικά μηχανήματα εμπορικών σημάτων |
| άλλες υπηρεσίες | 24ωρες σε απευθείας σύνδεση διαβουλεύσεις (γρήγορη απάντηση) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογή | Κρεβάτι παιδικών σταθμών |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Κατάλληλος για | 5ml στο μικρό πλαστικό καλλυντικό μπουκάλι 1000ml |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| πλαστικά υλικά | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Τοπική υπηρεσία | ν: Σαουδική Αραβία, Κολομβία, Νότια Αφρική, Παναμάς |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | Προσαρμογή |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| εφαρμογή | 5ml στο μικρό πλαστικό μπουκάλι 1000ml |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήμα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Κατάλληλα υλικά | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Μπορέστε να παραγάγετε | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινές ανάγκες, μπουκάλια ιατρικής και συσκευασίας τροφίμων. |
|---|---|
| Τάση | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών |
| Βασικά σημεία πώλησης | Αυτόματη, ευφυής και υψηλή αποδοτικότητα |
| Τοπική υπηρεσία μηχανικών | Σαουδική Αραβία, Κολομβία, Νότια Αφρική, Παναμάς… κ.λπ. |
| Χρώμα & λογότυπο μηχανών | Προσαρμογή |
| Προϊόντα | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινά μπουκάλια σαμπουάν αναγκών. |
|---|---|
| Κοίλος όγκος μερών | 5ml σε 1L |
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |