| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Τύπος σφυρηλατηρίου | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
|---|---|
| Όγκος κούφου μέρους | 5 ml έως 1 l |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμη |
| Δύναμη σύσφιξης (kN) | 78 |
| Τόπος προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Festo πρώην Γερμανία. |
| Ελέγχοντας σύστημα | Τεχνολογίες νόμων |
| Φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης, επαφέας, | Εμπορικό σήμα πρώην Γαλλία Scheider. |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Festo πρώην Γερμανία. |
| Ελέγχοντας σύστημα | Τεχνολογίες νόμων |
| Φορμαρισμένος διακόπτης περίπτωσης, επαφέας, | Εμπορικό σήμα πρώην Γαλλία Scheider. |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM65D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1L |
| Υλικό φορμών | S136, P20, 4Cr13 |
| Δύναμη στερέωσης του φυσήγματος | 40 τόνος |
| εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Όγκος μπουκαλιού ((ml) | 5000 ml |
|---|---|
| Μέγιστο ύψος φιάλης (mm) | 400 χλστ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
| Τύπος μάρκετινγκ | Νέο προϊόν 2020 |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |