| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | HDPE |
| Λέξεις κλειδί | Αυτόματη μηχανή σχήματος χτυπήματος εξώθησης |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, αντλία |
|---|---|
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Λέξεις κλειδί | Αυτόματη μηχανή σχήματος χτυπήματος εξώθησης |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Κατάλληλο μπουκάλι | Μπουκάλι ποτού |
| Κλειστές λέξεις | Η αυτόματη Pet που φυσά τη μηχανή |
| Τύπος | Αυτόματες botte-φυσώντας μηχανές |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος μπουκαλιών της PET |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλι ποτών, μπουκάλι πετρελαίου |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | Πλήρως αυτόματος |
| τεχνική υπηρεσία | 24 ημέρες Hours/365 on-line |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |