| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή |
| Υλικό | 42CrMo |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Υπέρ-ε |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Υλικό | P20, S136, κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Κοιλότητα | Διαθέσιμες πολλαπλές κοιλότητες |
| Δοκιμή καλουπιού | Το καλούπι θα δοκιμαστεί αυστηρά πριν από την αποστολή |
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Παρέχεται σύστημα αυτόματου ξεφλουδίσματος |
| Άλλες υπηρεσίες | 24 ώρες |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 460 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 460 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 138-196 |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | Δρομέας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Μη Διαθέσιμο |
| Βασικά εξαρτήματα | δρομέας, κύλινδρος λαδιού |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Όνομα | πλαστικός αλτήρας που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | HDPE, LDEP, PP |
| Τύπος μηχανών | Πλαστικό μπουκάλι υψηλής ταχύτητας που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |