| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, ABS |
| Ανώτατος όγκος | 30L |
| Εφαρμογές | Γερμανός στρατιώτης δοχεία, τύμπανα, γαλόνια, κιβώτια εργαλείων |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Ακρίβεια | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Κατάλληλος για | 5ml στο μικρό πλαστικό καλλυντικό μπουκάλι 1000ml |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| πλαστικά υλικά | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Τοπική υπηρεσία | ν: Σαουδική Αραβία, Κολομβία, Νότια Αφρική, Παναμάς |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | Προσαρμογή |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | 80 KN |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Προδιαγραφή | DSB80-12L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 12L |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |