| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Κώδικας HS | 8477301000 |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | 1~2 χειριστής |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 30KW |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 130 kg/h |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PP, HDPE |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |