| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB70II |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Συσκευασία μεταφορών | Συσκευασία ταινιών |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB70II |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Παραγωγή (kg/h) | 35 kg/h |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 2 μ ³ /min |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Πίεση αέρα (MPA) | 0.8MPa |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 50 KG/H |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 11 KW |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /min) | 0,5 Μ ³ /Min |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Ισχύς κινητήρα εξωθητή (kW) | 22 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας καλουπιού (Ύψος) (mm) | 420 χλστ |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής, τρόφιμα & εργοστάσιο ποτών, αγροκτήματα, Φ |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |