| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
|---|---|
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
|---|---|
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Παραγωγή HDPE | 200Kg/h |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 5 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 120mm |
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |