| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 3,8Χ1,5Χ3,2Μ |
|---|---|
| Δύναμη σύσφιξης | 80KN |
| Αυτοματοποίηση | Πλήρως αυτόματο |
| Βάρος (kg) | 5000 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, PLC |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 80kn |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
| Δοκιμή μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |
| Βοηθητικό εξοπλισμό | Βοηθάμε τους πελάτες να αγοράσουν διάσημο μάρκα βοηθητικά μηχανήματα |