| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τύπος σφυρηλατηρίου | Τυποποίηση με εξάντληση |
|---|---|
| Βασικά συστατικά | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
| Εφαρμογή | Πλαστικά μοντέλα, βαρέλια νερού, ψυκτικό κουτί |
| Μηχανή | Σερβοκινητήρας |
| Έλεγχος Plc | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| Ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Μπορέστε να παραγάγετε | Πλαστικά καλλυντικά, καθημερινές ανάγκες, μπουκάλια ιατρικής και συσκευασίας τροφίμων. |
|---|---|
| Τάση | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών |
| Βασικά σημεία πώλησης | Αυτόματη, ευφυής και υψηλή αποδοτικότητα |
| Τοπική υπηρεσία μηχανικών | Σαουδική Αραβία, Κολομβία, Νότια Αφρική, Παναμάς… κ.λπ. |
| Χρώμα & λογότυπο μηχανών | Προσαρμογή |
| Διαμορφώστε το αριθ. | IBM35D |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Μπουκάλι γάλακτος & γιαουρτιού |
| Πνευματικός συνδετήρας βαλβίδων | Valqua |
| Ηλεκτρονικοί κυβερνήτες | Ιταλία Gefran |
| Εφαρμογή | Dropper ματιών, μπουκάλι ιατρικής, χημικό μπουκάλι |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Κατάλληλο μπουκάλι | Μπουκάλι ποτού |
| Κλειστές λέξεις | Η αυτόματη Pet που φυσά τη μηχανή |
| Τύπος | Αυτόματες botte-φυσώντας μηχανές |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |