| Τύπος προϊόντος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Αναλογία L/D βίδας | 30:1 |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42KW |
| Συνολική ισχύς μηχανής | 360kW |
| Κατανάλωση | 20-25 τεμάχια/ώρα |
| Τύπος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | HDPE |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση: |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 45-65 ημέρες |
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 250 λίτρα |
| τύπος μηχανών | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Διάμετρος βιδών μηχανών σχηματοποίησης χτυπήματος | 100mm |
| Δύναμη στερέωσης | 780kn |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Τάση | 220V/380V, 380V/50HZ |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Δύναμη στερέωσης (kN) | 900 |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολος |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένη πλαστική | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |